فرهنگ و هنر

آغاز تصویربرداری فصل 4 از سرنوشت

خبرگزاری خبرنگاران- تصویربرداری فصل چهار سریال از سرنوشت به کارگردانی محمدرضا خردمندان بزودی آغاز خواهد شد.

7 فروردین 1400

خبرنگاران تأسیسات گردشگری زنجان مهیای نوروز 1400 می شوند

زنجان - خبرنگاران - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان گفت: تمامی هتل­ ها و مراکز اقامتی استان با رعایت کامل پروتکل­های بهداشتی مهیای پذیرای از گردشگران در نوروز 1400 می شوند.

5 فروردین 1400

سریال های نوروزی 1400 کدامند؟

نون. خ، همبازی و بوتیمار که قرار است از شبکه های یک، دو و سه سیما پخش شوند به احتمال زیاد در نوروز 1400 روی آنتن خواهند رفت.

4 فروردین 1400

آنالیز جشنواره موسیقی فجر در پرس تی وی

تهران (پانا) - برنامه راهنمای هنری ایران(iran art guide) شبکه پرس تی وی به موضوع برگزاری جشنواره موسیقی فجر اختصاص دارد. به همین مناسبت، گلنار فرنودی، مجری برنامه به گفت و گو با شاهین فرهت دبیر جشنواره سال گذشته موسیقی فجر خواهد پرداخت تا ابعاد برگزاری این رویداد...

1 فروردین 1400

غزل شماره 412 حافظ: مرا چشمیست خون افشان ز دست آن کمان ابرو

غزل شماره 412 حافظ محصول طبع آزمایی شاعر در دوره اول حکومت شاه شجاع است که با ردیف ابرو سروده شده و روی دل شاعر در پرورش مضامین آن به جانب شاه شجاع است. کمان ابروی یار و دلدار چشمِ حافظ را خون افشان نموده است یعنی بجای اشک خون می گرید. از دست چشم و ابروی محبوب...

28 اسفند 1399

بد دهنی و فحش دادن بچه ها و راه حل های مقابله با آن

بد دهنی و فحش دادن بچه ها موجب نا امیدی و دلسردی پدر و مادر از تربیت صحیح کودک می گردد. اما درست ترین روش در برخورد با بد دهنی بچه ها چیست؟ آیا واکنش های ما تا به امروز در این زمینه درست بوده است؟

17 اسفند 1399

مصوبات آخرین جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما

جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما با موضوع توجه به ضرورت ادامه حیات و استمرار اکران فیلم سینمایی در سینما ها برگزار گشت.

9 اسفند 1399

کتاب سیر تا روابط عمومی در مرحله پایانی نگارش

به گزارش خبرنگاران مهدی جمشیدی، نویسنده کتاب سیر تا روابط عمومی در مورد این اثر گفت: در زبان و قلم این کتاب بیشتر به نگارش عامیانه توجه شده و ادبیات ارتباطات انسانی در وجه عامیانه جایگزین متون روابط خصوصی شده است.

2 اسفند 1399

کمالوندی: برداشت اورانیوم 20درصد در تأسیسات فردو شروع شد

سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت فرایند فراوری اورانیوم 20درصد بیش از 24 ساعت طول می کشید اما با فناوری های جدید اکنون این مدت به 12 ساعت کاهش یافته است.

22 بهمن 1399

نکات سلامتی در شب یلدا؛ در شب یلدا چه بخوریم؟

بیتوته/ ایرانیان با این باور که فردای شب یلدا با دمیدن خورشید، روزها بلندتر می شود و تابش نور ایزدی افزونی می یابد، آخر پاییز و اول زمستان را شب زایش مهر یا زایش خورشید می خواندند و برای آن جشن بزرگی برپا می کنند.

8 بهمن 1399

هواداران و مخالفان ترامپ در واشنگتن به جان هم افتادند

طرفداران و مخالفان رئیس جمهور آمریکا در خیابان های واشنگتن راهپیمایی نموده و سپس در فاصله ای نه چندان دور از کاخ سفید با هم درگیر شدند که پلیس ضد شورش آمریکا را مجبور به دخالت کرد.

27 دی 1399

شوکت حجت : دغدغه داشتن حال خوبِ دیگران در حال خودمان تاثیرگذار است

تهران (پانا) - مهمان شنبه شب برنامه دست در دست شوکت حجت با صدایی خاطره انگیز بود که در فیلم ها، سریال ها و به ویژه انیمیشن های بسیاری به جای شخصیت های مختلفی صحبت نموده و در خاطره شنیداری بسیاری از ما جا دارد.

13 دی 1399

تهیه کننده انیمیشن های مشهور ایرانی: 200 نفر پای کار فراوری بچه زرنگ بودند

گروه هنرپویا که پیش تر اغلب انیمیشن دوستان ایرانی آ ن ها را با فراوری دو اثر شاهزاده روم و فیلشاه می شناسند، مدتی است درگیر فراوری تازه ترین پویانمایی خود با نام بچه زرنگ هستند.

6 دی 1399

خبرنگاران تهرانی ها در روزهای محدودیت های کرونایی

تهران- خبرنگاران- مخاطب اصلی اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونایی که از اول آذر در دست اجرا قرار گرفته است، شهروندان نقاط مختلف کشور از جمله پایتخت نشینان هستند، افرادی که نظرات موافق و مخالف متعددی در این زمینه دارند و گاه بعضی از محدودیت ها منتفع و شمار...

4 دی 1399

گذران روز های کرونایی با آقامحمدخان و سه تفنگدار!

هرچند شیوع ویروس کرونا و دوران قرنطینه، باعث آشتی بیشتر مردم با کتاب شد، اما هفته کتاب و کتاب خوانی فرصت خوبی برای رجعت دوباره به کتاب، یار مهربان است.

28 آذر 1399

خبرنگاران شروع طرح پاییزه کتاب با مشارکت 835 کتابفروشی در کشور

تهران-خبرنگاران- طرح پاییزه کتاب 99 از امروز (شنبه، 24 آبان) همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران شروع به کار کرد.

24 آذر 1399

کتاب هایی به پیشنهاد میرجلال الدین کزازی

تهران (پانا) - میرجلال الدین کزازی با معرفی کتاب های کیمیاگر و تنگنا گفت آن چه دو داستان کیمیاگر و تنگنا را از نگاه بسیار دور و فراخ به هم پیوند می دهد آن است که داستان آکنده از رخدادهای پی درپی است که زنجیره وار به دنبال یکدیگر می آیند؛ رخدادهای رازآمیز...

24 آذر 1399

هتل یالی پارک ترابزون؛ اقامتگاهی 4ستاره و لوکس، تصاویر

هتل یالی پارک ترابزون یک هتل 4 ستاره لوکس واقع در فرودگاه ترابزون ترکیه است. این هتل با اتاق هایی با دکوراسیون زیبا و با امکانات و ویژگی های مدرن معماری محلی را ارائه می دهد.

8 آذر 1399

رسول پناه همچنان در هیات مدیره پرسپولیس، مدیرعامل فردا مشخص میشود

به گزارش خبرنگاران، مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس بعد از انتشار چند فیلم و فایل صوتی از وی و اظهارنظر علیه بازیکنان و مربیان این تیم، از سمت خود استعفا کرد.

5 آذر 1399

تعبیر خواب قارچ - دیدن قارچ در خواب چه تعبیری دارد؟

با تعبیر خواب قارچ، دیدن قارچ در خواب، تعبیر خواب قارچ خوراکی، تعبیر خواب قارچ سمی، تعبیر خواب پیدا کردن قارچ و تعبیر خواب خوردن قارچ همراه ما باشید.

4 آذر 1399
تعداد: (126)