کسب و کار

سریال های نوروزی 1400 کدامند؟

نون. خ، همبازی و بوتیمار که قرار است از شبکه های یک، دو و سه سیما پخش شوند به احتمال زیاد در نوروز 1400 روی آنتن خواهند رفت.

4 فروردین 1400

گزارش میدل ایست آی از مهاجرت کادر درمان ایران

ایران شاهد خروج متخصصان کادر درمان خود از جمله پزشکان و پرستارانی است که به جای ماندن در کشور مهاجرت را انتخاب کرده اند.

1 فروردین 1400

مصوبات آخرین جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما

جلسه کارگروه بررسی آسیب های کرونا در سینما با موضوع توجه به ضرورت ادامه حیات و استمرار اکران فیلم سینمایی در سینما ها برگزار گشت.

9 اسفند 1399

به گزینه تحریم انتخابات روی می آوریم، اولین پیام به بغداد

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، روژ نوری شاویس از اعضای ارشد حزب دموکرات کردستان عراق به طور تلویحی، تحریم انتخابات پارلمانی آینده را یکی از گزینه ها در برخورد با دولت مرکزی عراق بیان نمود.

5 اسفند 1399

نظارت بر آگهی حیوانات به سبک دفاع ایتالیایی

یکی از چالش های دیوار به عنوان یک پلتفرم خرید و فروش کالا، آگهی های مربوط به حیوانات و گونه های ممنوعه حیات وحش است. کارشناسان محیط زیست می گویند وقتی زمینه خرید و و فروش این آگهی ها وجود داشته باشد، شکار آن ها هم رونق می گیرد و گونه های مختلفی از حیوانات...

27 بهمن 1399

کره از قیمت گذاری دولت خارج شد، احتمال افزایش دوباره قیمت کره

به گزارش خبرنگاران، با افزایش دوباره قیمت کره سخنگوی انجمن صنفی صنایع لبنی ایران بیان کرد که کره حیوانی قیمت مصوبه دولتی ندارد. یعنی از نیمه آذرماه قیمت کره حیوانی براساس آیین نامه قیمت گذاری محصولات ساخت داخل به بازار عرضه می گردد.

20 بهمن 1399

طارمی بهترین بازیکن تیم منتخب هفته آخر لیگ برتر پرتغال در سال 2020

مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو به واسطه درخشش در بازی اخیر تیمش در تیم منتخب آخرین هفته از لیگ برتر پرتغال در سال 2020 نهاده شد.

19 بهمن 1399

دوقطبی فردوسی پور و صداوسیما، بهشت معاندان کشور، پرده بردای از آنتن هایی که آب به آسیاب سعودی ها ریختند

بار دیگر در یک آزمون میهن دوستی با لطمه خوردن از هموطنانی که خود را ایرانی متعصب می نامند بازی سیاسی - ورزشی را باختیم و صد افسوس که خودفروخته ها تصور کردند برنده شدیم!

18 بهمن 1399

جدول قیمت آپارتمان در نیمه جنوبی تهران امروز 9 دی 99

به بهانه اعلام میانگین قیمت معاملات صورت گرفته در شهر تهران از سوی بانک مرکزی، آخرین شرایط قیمت ها بررسی شد.

16 بهمن 1399

سامسونگ در سال 2020 بازار تلفن های هوشمند تاشو را به تسخیر خود درآورده است

گزارش جدیدی از سوی شرکت DSCC نشان می دهد که سامسونگ در سال 2020 بازار تلفن های هوشمند تاشو را به تسخیر خود درآورده است.

3 بهمن 1399

شوکت حجت : دغدغه داشتن حال خوبِ دیگران در حال خودمان تاثیرگذار است

تهران (پانا) - مهمان شنبه شب برنامه دست در دست شوکت حجت با صدایی خاطره انگیز بود که در فیلم ها، سریال ها و به ویژه انیمیشن های بسیاری به جای شخصیت های مختلفی صحبت نموده و در خاطره شنیداری بسیاری از ما جا دارد.

13 دی 1399

بازنگری جدی در ساز و کار تعیین دستمزد کارگران

تهران (پانا) - به گفته یک فعال حوزه کار افزایش حقوق کارگران هر شش ماه یکبار، وقتی که در برداشت از ماده 41 قانون کار دچار اختلاف نظر هستیم و آن را اجرا نمی کنیم بهتر است دولت و مجلس به صورت مشترک در فرایند تدوین قانون کار برای تعیین مزد کارگران بازنگری جدی...

8 دی 1399

تهیه کننده انیمیشن های مشهور ایرانی: 200 نفر پای کار فراوری بچه زرنگ بودند

گروه هنرپویا که پیش تر اغلب انیمیشن دوستان ایرانی آ ن ها را با فراوری دو اثر شاهزاده روم و فیلشاه می شناسند، مدتی است درگیر فراوری تازه ترین پویانمایی خود با نام بچه زرنگ هستند.

6 دی 1399

خبرنگاران تهرانی ها در روزهای محدودیت های کرونایی

تهران- خبرنگاران- مخاطب اصلی اجرای طرح مدیریت هوشمند کرونایی که از اول آذر در دست اجرا قرار گرفته است، شهروندان نقاط مختلف کشور از جمله پایتخت نشینان هستند، افرادی که نظرات موافق و مخالف متعددی در این زمینه دارند و گاه بعضی از محدودیت ها منتفع و شمار...

4 دی 1399

قیمت موتور سیکلت همچنان افزایشی

خبرنگاران : در حالی که بازارهای موازی به خصوص بازار خودرو در ماه گذشته کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کردند بازار موتورسیکلت نه تنها در آبان ماه از راستا افزایشی خارج نشد بلکه با ورود به آذر ماه نیز کماکان قیمت ها در این بازار در حال بالا رفتن هستند....

3 دی 1399

خبرنگاران شروع طرح پاییزه کتاب با مشارکت 835 کتابفروشی در کشور

تهران-خبرنگاران- طرح پاییزه کتاب 99 از امروز (شنبه، 24 آبان) همزمان با بیست و هشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران شروع به کار کرد.

24 آذر 1399

رکورد فروش گران ترین الماس صورتی شکسته شد

گران ترین الماس روسیه که یک سنگ صورتی بی عیب به وزن 14.83 قیراط بود، در حراجی ساتبیز ژنو 26.6 میلیون دلار فروخته شد.

23 آذر 1399

میانگین حقوق بازنشستگان چقدر افزایش یافت؟

به گزارش خبرنگاران، افزایش حقوق بازنشستگان یا همسان سازی حقوق بازنشستگان طرحی بود که سالیان طولانی قدمت دارد. این مهم همیشه به واسطه کمبود منابع امکان اجرا نیافته بود اما در یکی از سخت ترین سال های اقتصاد ایران، در حالی که کرونا بنیان های مالی ایران...

1 آذر 1399

آمریکا بار دیگر ترکیه را بر سر سامانه اس-400 تهدید به تحریم کرد

وزارت خارجه آمریکا بار دیگر نسبت به عملیاتی شدن سامانه پدافند موشکی روسی اس-400 از سوی ترکیه ابراز نگرانی کرد.

20 آبان 1399

آکادمی آرایشگری زنانه

بانوان در طی دوران زندگی خود مایل هستند زیبا باشند و زیبا به نظر برسند. یکی از مهم ترین مسائل روزمره بانوان یادگیری تکنیک هایی برای زیباتر شدن می باشد البته ضروری است بدانید امروزه آرایشگری یکی از مشاغل پردرآمد در کشور ما و تمام دنیا محسوب می گردد.

19 آبان 1399
تعداد: (96)