اموجی های واقعیت افزوده جدید گلکسی S10 کاربران را شگفت زده می کند

سامسونگ با ارائه اموجی های واقعیت افزوده ای که از تمام حرکات بدن تقلید می کنند، کاربران را شگفت زده می کند.

اموجی های واقعیت افزوده جدید گلکسی S10 کاربران را شگفت زده می کند

به گزارش خبرنگار ، اگرچه بعضی از اعضای خانواده گلکسی S10 در حال پخش شدن در آمریکا هستند، این گوشی تا جمعه در قفسه های فروشگاه قرار نخواهد گرفت. اما زمانی که این اتفاق بیفتد، سامسونگ حداقل یک سورپرایز برای کاربرانی که زیاد از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند، دارد.

از قابلیت های جذاب سامسونگ گلکسی S10 می توان به اموجی های واقعیت افزوده (AR) اشاره کرد. البته مشابه آن ها در پرچمداران پیشین این شرکت یعنی، گلکسی S9+ ،S9 و نوت 9 وجود دارد. چیزی که این اموجی های واقعیت افزوده را منحصر به فرد می کند فناوری است که پشت آن ها واقع شده است. با این فناوری جدید کاربران می توانند این اموجی ها را به طور کامل و تنها با حرکات طبیعی بدن کنترل کنند.

این فناوری توسط DeepMotion تولید شده است و در تمام مدل های گلکسی S10 اجرا می شود. برخلاف اموجی های واقعیت افزوده استاندارد که از حرکات از پیش تعیین شده استفاده می کردند این اموجی ها از حرکات لحظه ای فرد که با دوربین گرفته می شود، تقلید می کنند.

در واقع این اموجی ها حرکات لحظه ای کاربرانشان را تقلید می کنند و با این کار به آن ها اجازه می دهند حرکات خود را به صورت یک شخصیت کارتونی مشاهده کنند. این کار مطمئناً برای بسیاری جذاب خواهد بود. اولین مزیت این مدل از اموجی های واقعیت افزاده این است که به کاربران اجازه می دهد از طریق حرکت دادن خود جلو دوربین به طور حرکات خود را به شکل اموجی مشاهده کنند.

دومین مزیت این فناوری این است که توانسته زبان بدن را به دنیای اموجی ها وارد کند. پیش از این، حرکات اموجی ها به صورت و گردن محدود بود اما حالا با این فناوری می توان با استفاده از دوربین عقب تمام بدن را به صورت اموجی و با دوربین سلفی قسمت بالا تنه را مشاهده کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اموجی های واقعیت افزوده جدید گلکسی S10 کاربران را شگفت زده می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اموجی های واقعیت افزوده جدید گلکسی S10 کاربران را شگفت زده می کند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید