موقعیت گلزنی بیشتری نسبت به پارس داشتیم، بغلانی بازیکن قابلی است

به گزارش خبرنگاران، کاظم فرحانی شامگاه آدینه پس از پیروزی تیمش در برابر پارس جنوبی جم در نشست خبری انتها بازی اظهار کرد: برد امروز را به همگی تبریک می گویم، شما قشر زحمت کش همواره در کنار تیم بوده اید و اگر انتقادی بوده، حتماً سازنده است و از تک تک شما تشکر می کنم.

موقعیت گلزنی بیشتری نسبت به پارس داشتیم، بغلانی بازیکن قابلی است

وی اظهار کرد: بازی سختی مقابل تیم پارس جنوبی داشتیم، پارس تیمی چقر است و همواره تیم های تارتار، تیم هایی هستند که خوب کوشش و پرس می نمایند و خدا رو شکر که ما پیروز بازی شدیم.

مربی دروازه بانان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان توضیح داد: ما روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم، در طول هفته جاری بازیکنان خیلی کوشش کردند، همه بازی را دیدن ما نیمه اول را می توانستیم با گل های بیشتری به سرانجام برسانیم اما فرصت های زیادی را از دسیت دادیم.

فرحانی یادآور شد: در نیمه دوم توانستیم بردمان را حفظ کنیم و امتیاز در آبادان ماند، فکر می کنم با استرس کمتری بازی های بعدی را دنبال و انجام دهیم، طالب ریکانی از بازیکنان خوب این مملکت و بچه آبادان به دلیل استرس بالا نتوانست از موقعیتش خوب استفاده کند و توپش گل نشد اما خدا رو شکر که برنده بازی بودیم.

وی با بیان اینکه پائولو سرجیو به خاطر گرفتگی صدایش امکان حضور در نشست خبری را نداشت، گفت: فکر نمی کنم موقعیت هایمان از تیم پارس جنوبی کمتر بود، آنها توپ ها یا کرنرهای بلند ارسال می کردند و بعید می دانم که می توانستند گلی را به ثمر برسانند.

فرحانی در خصوص حضور حسین بغلانی در بازی امروز اضافه نمود: از اینکه حسین بغلانی بازیکن بزرگی است و برای این شهر و فوتبالش کوشش های زیادی نموده شکی در آن نیست و هیچ مسئله ای برای به کارگیری آن در بازی ها وجود ندارد اما تاکید مربیان خارجی بر تمرین است و متأسفانه شرایطی پیش آمد که بغلانی از تمرینات دور شد و باعث شد تا از ارنج تیم کنار گذاشته گردد، این بازیکن، بازیکن قابلی است و دیدید که در بازی امروز به زمین آمد و به تیم یاری کرد و ان شاءالله در بازی های بعدی بیشتر یاری خواهد نمود.

وی با بیان اینکه برای بازی بعدی مسلم مجدمی را نداریم، اظهار کرد: کارت دریافت بچه ها در بازی سبب وارد آمدن استرس به بازیکنان می گردد اما نحوه تمرین بچه ها به روز است و نسبت به بازی حریف برنامه ریزی و تمرین می گردد اما فکر می کنم استرس بازیکنان قدر زیادی بر عملکردشان تأثیر می گذارد و اجازه نمی دهد تا قابلیتشان را نشان دهند که امیدوارم رفع گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "موقعیت گلزنی بیشتری نسبت به پارس داشتیم، بغلانی بازیکن قابلی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موقعیت گلزنی بیشتری نسبت به پارس داشتیم، بغلانی بازیکن قابلی است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید