فخاری در مصاحبه با خبرنگاران بیان کرد؛ سکوت شهرداری برای پس دریافت ساختمان های خود از تشکل های مردم نهاد

عضو شورای شهر تهران گفت: با گذشت چند ماه از تذکری که به شهرداری دادم مبنی بر پس دریافت ساختمان های خود از تشکل های مردم نهاد، هنوز پاسخی دریافت نکرده ام.

فخاری در مصاحبه با خبرنگاران بیان کرد؛ سکوت شهرداری برای پس دریافت ساختمان های خود از تشکل های مردم نهاد

الهام فخاری عضو شورای شهر تهران در مصاحبه با خبرنگار با اشاره به تذکری که چند ماه گذشته به خاطر پس دریافت ساختمان های شهرداری از تشکل های مردم نهاد به شهردار تهران داده بود، اظهار کرد: با این تذکر از شهرداری خواستم تا طی گزارشی وضعیت تمامی ساختمان هایی که در اختیار تشکل های مردم نهاد بوده و هست را اعلام کند، اما تاکنون پاسخ این تذکر را دریافت نکرده ام.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر اینکه این تذکر فقط برای شهردار تهران بود، گفت: بخشی از تأخیر در پاسخ به این تذکر به خاطر شرایط ایجاد شده برای تغییر شهردار بود، اما در مجموع زمان پاسخگویی طولانی شده و چون مهلت اشتغال شهردار سابق تمام شده است، این هفته موضوع را از شهردار تهران پیگیری می کنم.

وی با بیان اینکه از شهرداری درخواست کردم که اعلام کند چه تعداد ساختمان در اختیار چه تعداد تشکل بوده و چند مورد آن پس گرفته شده است؟، توضیح داد: در حال حاضر عدد مشخصی از ساختمان هایی که پس گرفته شده، ندارم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "فخاری در مصاحبه با خبرنگاران بیان کرد؛ سکوت شهرداری برای پس دریافت ساختمان های خود از تشکل های مردم نهاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فخاری در مصاحبه با خبرنگاران بیان کرد؛ سکوت شهرداری برای پس دریافت ساختمان های خود از تشکل های مردم نهاد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید