سریال های نوروزی 1400 کدامند؟

به گزارش کلاه تهران، نون. خ، همبازی و بوتیمار که قرار است از شبکه های یک، دو و سه سیما پخش شوند به احتمال زیاد در نوروز 1400 روی آنتن خواهند رفت.

سریال های نوروزی 1400 کدامند؟

با اینکه روابط عمومی سیما تا به امروز سریال های شبکه های مختلف تلویزیون در تعطیلات نوروزی 1400 را معرفی نکرده، اما مرور فهرست سریال هایی که در ماه های اخیر جلوی دوربین رفته اند تا حد زیادی ترکیب سریال های نوروزی سال جاری را (که نمایش شان از یک ماه دیگر شروع خواهد شد) افشا می نماید.

در حال حاضر دو سریال کمدی و یک ملودرام عاشقانه در حال ساخت هستند که به احتمال زیاد در نوروز 1400 روی آنتن خواهند رفت.

نون. خ، همبازی و بوتیمار که قرار است از شبکه های یک، دو و سه سیما پخش شوند. در این میان لازم به ذکر است که دو قسمت پایانی سری ششم پایتخت نیز طبق وعده اعلام شده، از سوی سازندگانش در حال ساخت است، اما پخش نوروزی آن تا به امروز به طور قطع از سوی تلویزیون تأیید نشده است.

فصل سوم سریال نون. خ به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی در حال ساخت است و احتمالا در روز های نوروزی 1400 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد. این سریال در حال حاضر در اطراف تهران در حال تصویربرداری است و تا به امروز حدود 97درصد از تصویربرداری فصل سوم صورت گرفته است.

ایسنا درباره سریال نون. خ نوشته که این سریال ادامه دار در حالی فراوری می گردد که معمولا سریال هایی با تعداد فصل های بالا اغلب با نگرانی هایی، چون جلب رضایت مخاطب و تکرار پیروزیت فصل های قبلی، همراه می شوند.

اما کارگردان در این زمینه اطمینان داده که تمام کوشش ما این است که سریال نون خ در فصل جدیدش جذاب تر و مخاطب پسندتر باشد و بتواند مردم را در ایام عید نوروز بیشتر شاد و راضی کند.

به گفته آقاخانی داستان فصل سوم سریال نون. خ در ادامه فصل دوم جریان دارد و در این فصل علاوه بر نمایش زیبایی های استان کرمانشاه و استان کردستان، جلوه هایی از مهاباد و بخش های کردنشین استان آذربایجان هم به تصویر کشیده خواهد شد.

بازیگران این فصل نیز همان بازیگران دو فصل گذشته هستند، با این تفاوت که چند بازیگر به این مجموعه اضافه شده اند. سعید آقاخانی، علی صادقی، سیروس میمنت، شقایق دهقان، سیدعلی صالحی، نارین ایوبی، شقایق فتاحی و… بازیگران سریال نون. خ هستند- که در فصل سوم این سریال تمرکز روی فراوری محصولات دارویی است و به عبارت بهتر این شغل معرفی شده است.

همچنین لازم به ذکر است که در فصل جدید سریال نون. خ بازیگران با ماسک مقابل دوربین می فرایند. سعید آقاخانی در شرح این شرایط گفته: از آنجا که یکی از شخصیت های این سریال بر اساس قصه به کرونا مبتلا شده است، بنابراین ما علاوه بر اینکه به موضوع کرونا پرداختیم، تمام صحنه ها را با ماسک مقابل دوربین رفته ایم.

از حدود 10 روز پیش تصویربرداری دو قسمت پایانی فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری (که سال گذشته به دلیل شیوع کرونا نیمه تمام ماند) در مازندران شروع شده است.

الهام غفوری، تهیه کننده پایتخت ضمن تایید این خبر گفته: سال گذشته به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا، فراوری و پخش فصل 6 پایتخت ناتمام ماند و ما بر خود وظیفه دانستیم که حتما دو قسمت پایانی پایتخت6 را فراوری و پخش کنیم تا پفراینده این فصل بسته گردد.

این خبر در حالی اعلام می گردد که در ماه های اخیر زمزمه هایی مبنی بر ساخت پایتخت 7 هم مطرح شده بود، اما طرح مطالبی درباره دستمزد میلیاردی بعضی عوامل از سوی رسانه ها و همچنین ممنوع التصویری بعضی بازیگران این سریال باعث شد که در نهایت محسن تنابنده با انتشار مطلبی ساخت سری جدید این مجموعه را فعلا منتفی اعلام کند.

تهیه کننده پایتخت همچنین گفته که قرار است این قسمت ها عید نوروز روی آنتن تلویزیون برود. البته هنوز روابط عمومی سیما پخش قطعی آن را اعلام و تایید نکرده است.

هم بازی دیگر سریالی است که این روز ها جلوی دوربین رفته. سریال -احتمالا- نوروزی شبکه دو به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه کنندگی نوید محمودی که با توجه به اینکه گفته می گردد برای پخش در ایام نوروز در نظر گرفته شده، در دو گروه در تهران و اطراف گرمسار در حال ضبط تصاویر است.

علاوه بر آتیلا پسیانی که از نخستین بازیگرانی است که اعلام شد در این سریال به ایفای نقش می پردازد؛ دیبا زاهدی، کامران تفتی، حسین مهری، مریم مومن، علیرضا استادی و امیر کاظمی از دیگر بازیگران این سریال هستند.

ترکیبی که چند تن از آنان از جمله حسین مهری، مریم مومن و کامران تفتی از جمله شرکت کنندگان مجموعه پیروز شب های مافیا ساخته سعید ابوطالب هستند- که اتفاقا در این بازی خوش درخشیدند و توانستند رضایت مخاطبان را باعث شوند. گفته می گردد که هم بازی با فیلمنامه ای از وحید حسن زاده و مریم اسمی خانی و طراحی نوید محمودی میخواهد به روابط، اشتغال جوانان و هویت آنان نگاهی ویژه داشته باشد.

سریال نوروزی شبکه سه سیما هم کمدی است. سریالی به نام بوتیمار با نام قبلی ویلا، با کارگردانی علیرضا نجف زاده و تهیه کنندگی مهران مهام که جدیدترین سریالی است که به عنوان یکی از مهم ترین گزینه های پخش نوروزی از سوی رسانه ها مطرح شده است.

علیرضا نجف زاده، کارگردان سریال بوتیمار که در تعطیلات نوروزی 98 سریال زوج یا فرد را در شبکه سه سیما روی آنتن برده بود؛ در بوتیمار (که این نیز احتمالا از شبکه سه سیما پخش خواهد شد) از گروهی از بازیگرانی بهره برده که پیش از این بار ها در کار های کمدی امتحان شان را پس داده اند.

بازیگرانی مانند حمید لولایی، مرجانه گلچین و راهنمایی هاشمی- که باید دید آیا خواهند توانست در روز های نوروزی 1400 مخاطب را پای تلویزیون نگه دارند یا نه.

منبع: فرادید

به "سریال های نوروزی 1400 کدامند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سریال های نوروزی 1400 کدامند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید