سخت گیری بهداشتی پرسپولیس، سرخپوشان از امروز به اردو می فرایند

به گزارش کلاه تهران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، با تصمیم کادر فنی تیم و مدیران باشگاه و با توجه به لغو بازی پرسپولیس مقابل نساجی قائمشهر که با تصمیم سازمان لیگ فوتبال ایران صورت گرفت، نماینده فوتبال ایران و غرب آسیا در فینال لیگ قهرمانان آسیا 2020، از امشب (آدینه شب) به اردو خواهد رفت.

سخت گیری بهداشتی پرسپولیس، سرخپوشان از امروز به اردو می فرایند

هدف از این اردو ایزوله کردن بازیکنان و کاهش ارتباط آن ها با افراد خانواده، دوستان و جامعه به منظور کاهش امکان سرایت بیماری کرونا به بازیکنان و عوامل تیم است.

در این ارتباط همچنین هماهنگی های لازم اجرا شده است تا پروتکل های بهداشتی، بیشتر از قبل در محل اردو و تمرین اجرا گردد.

اهمیت این موارد از آن جهت است که در آستانه بازی فینال آسیا، پروتکل های سخت گیرانه کشور قطر و همچنین محدودیت بازیکنان در اختیار با توجه به مصدومیت ها و محرومیت ها، ابتلای اعضای تیم به بیماری کرونا، دردسرساز خواهد شد.

این در حالی است که تیم فوتبال پرسپولیس و نماینده فوتبال ایران، اخیراً با تهدیدهای امنیتی - بهداشتی مبنی بر کوشش برای سرایت بیماری به اعضای تیم روبه رو بوده است که در شبکه های اجتماعی نیز نمود داشت.

اردوی پرسپولیس به منظور کاهش خطر انتقال بیماری به اعضای تیم، تا بازی با ذوب آهن ادامه خواهد داشت. در این مدت کنترل های لازم با انجام آزمایش تشخیصی نیز به طور مرتب، انجام خواهد شد.

به گزارش کلاه تهران، تیم فوتبال پرسپولیس روز 29 آذر در ملاقات فینال لیگ قهرمانان 2020 آسیا در شهر دوحه قطر با نماینده شرق آسیا بازی می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سخت گیری بهداشتی پرسپولیس، سرخپوشان از امروز به اردو می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سخت گیری بهداشتی پرسپولیس، سرخپوشان از امروز به اردو می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید