دیدار فرزندان تنی چند از پیشکسوتان فقید رسانه با رئیس فدراسیون فوتبال

فرزندان تنی چند از پیشکسوتان فقید رسانه با رئیس فدراسیون فوتبال دیدار کردند.

دیدار فرزندان تنی چند از پیشکسوتان فقید رسانه با رئیس فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در آستانه نخستین سالگرد پخش برنامه قدیمی ورزش و مردم پس از فوت زنده یاد بهرام شفیع، امروز فرزند وی و همچنین فرزند سه تن دیگر از پیشکسوتان عرصه رسانه با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار، رئیس فدراسیون فوتبال مطرح کرد: با گذشت چند ماه، هنوز از تلخی خبر درگذشت ناگهانی استاد بهرام شفیع کاسته نشده است. بی شک خاطره شیرین گزارش های آن مرحوم هرگز از اذهان پاک نخواهد شد. این درست که امروز در قاب تصویر، بهرام عزیز را نمی بینیم اما این غیبت از یاد آن مرحوم در میان مردم نکاسته است.

وی اضافه کرد: در نامه ای به مسولان محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از آنها درخواست شد که با توجه به برگزاری جشنواره جام جم، بخشی را تحت عنوان بهترین گزارشگر و تحت عنوان جایزه شادروان بهرام شفیع اختصاص دهند تا مردم ضمن ادای احترام دوباره به آن عزیز، بهترین گزارشگر را هم برگزینند.

در این دیدار که فرزندان زنده یادان عبدالقدیر آب پرور، ناصر احمدپور و ایرج باباحاجی هم حضور داشتند، خاطرات زحمات این عزیزان و خدمات آنها به ورزش کشور هم مرور شد و مورد تقدیر نهاده شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دیدار فرزندان تنی چند از پیشکسوتان فقید رسانه با رئیس فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار فرزندان تنی چند از پیشکسوتان فقید رسانه با رئیس فدراسیون فوتبال"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید