اونای امری: آماده وقت اضافه و ضربات پنالتی در بازی برگشت هم هستیم!، آنچلوتی یکی از بهترین هاست

اونای امری به نتیجه بازی تیمش در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ اروپا امیدوار است.

اونای امری: آماده وقت اضافه و ضربات پنالتی در بازی برگشت هم هستیم!، آنچلوتی یکی از بهترین هاست

به گزارش خبرنگاران، اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل ناپولی در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ اروپا ضمن تمجید از رقیب نسبت به نتیجه گیری از سوی تیم لندنی ابراز امیدواری کرد.

سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: شانس دو تیم 50 - 50 است. ناپولی هم مانند ما تاریخ بزرگی دارد. آنها در سری A تیم دوم هستند و فوتبال خیلی خوبی بازی می نمایند. مردان آنچلوتی پس از حضور در یک گروه بسیار سخت در لیگ قهرمانان به لیگ اروپا آمدند. آنها کاملاً نزدیک به صعود بودند. بازی سختی است، اما به خودمان اعتماد داریم. باید طی دو بازی رفت و برگشت کاملاً ثبات داشته باشیم. من برای تمام مربیان احترام قائلم و آنچلوتی یکی از بهترین هاست. این یک بازی بزرگ در سطحی مورد نظر ماست. می خواهیم مقابل بهترین تیم ها بازی کنیم و ناپولی یکی از آنهاست.

وی در خاتمه اضافه کرد: باید در هر یک از بازی ها ثبات داشته باشیم. هر بازی به ما اطلاعات زیادی می دهد. تعادل ما بیشتر شده، اما کافی نیست. باید پیروز شویم. اگر به رقیب شانس گلزنی ندهیم، اوضاع بهتری خواهیم داشت. ناپولی فصل خوبی را سپری نموده است. باید طی 90 دقیقه بسیار بسیار رقابتی باشیم. هدف ما پیروزی و گل نخوردن است. آماده تمام اتفاقات و حتی وقت اضافه و پنالتی در خاتمه بازی برگشت هم هستیم. بازی بسیار بسیار خوب و تماشایی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اونای امری: آماده وقت اضافه و ضربات پنالتی در بازی برگشت هم هستیم!، آنچلوتی یکی از بهترین هاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اونای امری: آماده وقت اضافه و ضربات پنالتی در بازی برگشت هم هستیم!، آنچلوتی یکی از بهترین هاست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید