آخرین جلسه دادگاه پرونده گندم در شیراز برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، آخرین جلسه علنی دادگاه رسیدگی به پرونده 11 متهم اخلال در نظام اقتصادی به وسیله اختلاط خاک با گندم و محتکران آرد در شعبه ویژه آنالیز جرائم مفسدان و اخلالگران اقتصادی در دادگاه انقلاب شیراز برگزار گردید. این جلسه امروز یکشنبه 20 آبان به ریاست قاضی سید محمود ساداتی و مستشاری علی فرهادی پور در حال برگزاری است.

آخرین جلسه دادگاه پرونده گندم در شیراز برگزار گردید

در این دادگاه که به صورت علنی با حضور برگزار گردید، کوروش زارعی نماینده دادستان، کیفرخواست متهمان را قرائت کرد و برای متهمان خواهان مجازات قانونی شد.

اختلاط گندم با ماسه و گندم نامرغوب،عرضه مجدد گندم خریداری شده به مراکز خرید، مخلوط کردن گندم ایرانی و خارجی و فروش به دولت، تحصیل مال نامشروع، انتقال ماسه به سیلوها برای اختلاط با گندم، فروش گندم امانی دولت و وارد کردن ضرر و زیان به دولت از جمله اتهامات این افراد است.

در این پرونده متهمان به نام های منوچهر پورفرد فرزند عبدالله، اسمعیل نصراللهی فرزند حمزه، حسن مزارعی فرزند شاه میرزا، مهدی رضایی فرزند رمضان، محمدهادی محمدی فرزند عباس، ناصر حبیبی نسب، عسکر براتی معروف به افرا فرزند نادعلی، امیر کمالی معروف به اشکان فرزند محمدحسین، محمد ثاقب پور فرزند احمد، حسن منصوری فرزند غلامحسین، محمود پورمند فرزند احمد که به اتهام اخلال در نظام اقتصادی کشور به وسیله اخلال در امر توزیع مایحتاج عمومی کشور در شیرز دستگیر شده بودند، رسیدگی و اخرین دفاعیات متهمان اخذ شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "آخرین جلسه دادگاه پرونده گندم در شیراز برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جلسه دادگاه پرونده گندم در شیراز برگزار گردید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید